SUPA24
Overig
Overig
Overig
690 000 €
(6 571 € / m²)
Verkoop
3
2+
105 m²
CALLE CODORNIZ (URB LOS ALTOS DE MARBELLA), Marbella

slaapkamer3
vlak105 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

A stylish collection of contemporary apartments in Marbella offering spacious terraces, elegant interiors and premium wellness facilities within an ex...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

CALLE CODORNIZ (URB LOS ALTOS DE MARBELLA), Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Mosaic Realty

MosaicRealty