SUPA24
Overig
Overig
Overig
899 000 €
(1 008 € / m²)
Verkoop
2
2+
892 m²
Calle del Califa, Marbella

slaapkamer2
vlak892 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

An exceptional new residential development in Nueva Andalucía offering elegant contemporary apartments with premium resort-style amenities and a prime...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Calle del Califa, Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Mosaic Realty

MosaicRealty