SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 320 000 €
(7 630 € / m²)
Verkoop
3
2+
173 m²
Avenida Dama de Noehe, Marbella

slaapkamer3
vlak173 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Kensington Málaga präsentiert Sira Homes, eine exklusive Wohnanlage in Elviria, Marbella, die zeitgenössisches Design, Komfort und Wohlbefinden in ein...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Avenida Dama de Noehe, Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Kensington Malaga