SUPA24
Overig
Overig
Overig
590 000 €
(6 941 € / m²)
Verkoop
4
1
85 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

slaapkamer4
vlak85 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Vítejte v tomto dobře navrženém dvoupodlažním bytě s krásnými venkovními prostory a atraktivní polohou v okolí. Zde si užijete komfortní bydlení se sp...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 15dagen
Bijgewerkt: 15dagen

Plaatsen

Plaza de los Naranjos, Marbella

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA