SUPA24
Overig
Overig
Overig
490 000 €
(5 568 € / m²)
Verkoop
1
2+
88 m²
AVENIDA ARAGON (URB MARBESA), Marbella

slaapkamer1
vlak88 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Stunning Sea-View Apartment in Marbella East – Investment & Lifestyle Opportunity Located in the prestigious Marbella del Este Building (former Hilto...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveOpen leefruimteDouchecabineSlimme apparatenBeveiligingHoge plafondsNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 17dagen
Bijgewerkt: 16dagen

Plaatsen

AVENIDA ARAGON (URB MARBESA), Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home