SUPA24
Overig
Overig
Overig
770 000 €
(5 662 € / m²)
Verkoop
4
1
136 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

slaapkamer4
vlak136 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Dům s panoramatickým výhledem na moře a hory v centru Marbelly

Představujeme tuto nádhernou nemovitost, která se nachází v jednom z nejvyšších pate...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 28dagen
Bijgewerkt: 28dagen

Plaatsen

Plaza de los Naranjos, Marbella

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA