SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 200 000 €
(6 154 € / m²)
Verkoop
3
2+
195 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

slaapkamer3
vlak195 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Exclusive apartment in Puerto Banús, one of the most prestigious areas of Marbella. Located frontline beach, this property offers a privileged lifesty...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 21dagen
Bijgewerkt: 16dagen

Plaatsen

Plaza de los Naranjos, Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home