SUPA24
Overig
Overig
Overig
664 950 €
(7 643 € / m²)
Verkoop
3
2+
87 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

slaapkamer3
vlak87 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Once in a lifetime opportunity! Beautiful 3-bedroom apartment with 3 bathrooms. Unique and stunning sea views from every room and space in the apartm...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 24dagen
Bijgewerkt: 23dagen

Plaatsen

Plaza de los Naranjos, Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home