SUPA24
Overig
Overig
Overig
389 000 €
(2 947 € / m²)
Verkoop
2
2+
132 m²
AVENIDA ARAGON (URB MARBESA), Marbella

slaapkamer2
vlak132 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

**Charming 2-Bedroom Apartment for Sale in Marbella** Discover this spectacular 2-bedroom apartment located in an exclusive residential community in M...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 23dagen
Bijgewerkt: 22dagen

Plaatsen

AVENIDA ARAGON (URB MARBESA), Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home