SUPA24
Overig
Overig
Overig
430 000 €
(2 945 € / m²)
Verkoop
1
2+
146 m²
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

slaapkamer1
vlak146 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This unique duplex penthouse is located in the heart of San Pedro de Alcántara, where the town’s charm, vibrant atmosphere, and close proximity to res...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 33dagen
Bijgewerkt: 28dagen

Plaatsen

Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home