Lijst met aanbiedingen
15
15
15
610 000 €
(5 596 € / m²)
Verkoop
4
1
109 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
4
vlak
109 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Apartmán Golden Mile s výhledem na moře v Pinos de Nagüeles
Tento okouzlující apartmán ve druhém patře se nachází v prestižní urbanizaci Pinos de Nag...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Terras
Weergave
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Persoonlijk
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
31dagen
Bijgewerkt:
31dagen