SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 150 000 €
(8 333 € / m²)
Verkoop
3
2+
138 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

slaapkamer3
vlak138 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Welcome to one of Marbella's most impressive garden apartments. In a unique location in Cabopino / Artola, right next to the golf course, this recentl...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 35dagen
Bijgewerkt: 23dagen

Plaatsen

Plaza de los Naranjos, Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home