SUPA24
Overig
Overig
Overig
400 000 €
(7 273 € / m²)
Verkoop
2
1
55 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

slaapkamer2
vlak55 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Objevte tento okouzlující apartmán s jednou ložnicí, který se nachází v zástavbě u pláže a nabízí jasný a neuvěřitelný výhled na moře i hory. Tento ap...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 53dagen
Bijgewerkt: 35dagen

Plaatsen

Plaza de los Naranjos, Marbella

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA