SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
780 000 €
(6 555 € / m²)
Verkoop
3
2+
119 m²
CALLE 19-D (GUADALMINA ALTA), Marbella

slaapkamer3
vlak119 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Luxury and Exclusivity over the Mediterranean: A Window to the Strait in Estepona

Discover an exceptional property located in one of the most promisi...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 59dagen
Bijgewerkt: 59dagen

Plaatsen

CALLE 19-D (GUADALMINA ALTA), Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CENTURY 21 Sky