SUPA24
Overig
Overig
Overig
405 000 €
(3 375 € / m²)
Verkoop
3
2+
120 m²
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

slaapkamer3
vlak120 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Middle Floor Apartment, San Pedro de Alcántara, Costa del Sol. 3 Bedrooms, 2 Bathrooms, Built 120 m2, Terrace 6 m2. Setting : Town, Commercial Area, C...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 60dagen
Bijgewerkt: 31dagen

Plaatsen

Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home