SUPA24
Overig
Overig
Overig
595 000 €
(2 204 € / m²)
Verkoop
3
2+
270 m²
Calle Dublin, Marbella

slaapkamer3
vlak270 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Positioned in a scenic frontline golf setting, surrounded by nature yet within easy reach of the coast, this luxury duplex for sale in La Mairena, Mar...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 58dagen
Bijgewerkt: 29dagen

Plaatsen

Calle Dublin, Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home