SUPA24
Overig
Overig
Overig
485 000 €
(4 949 € / m²)
Verkoop
2
2+
98 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

slaapkamer2
vlak98 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This is an excellent opportunity to own a beautifully renovated two-bedroom, two-bathroom apartment in a sought-after, gated community by the beach. ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 58dagen
Bijgewerkt: 28dagen

Plaatsen

Plaza de los Naranjos, Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home