SUPA24
Overig
Overig
Overig
498 000 €
(4 527 € / m²)
Verkoop
2
1
110 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

slaapkamer2
vlak110 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Penthouse, Marbella, Costa del Sol. 2 Bedrooms, 1 Bathroom, Built 130 m2, Terrace 15 m2. Setting : Town, Commercial Area, Close To Shops, Close To Sea...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 60dagen
Bijgewerkt: 31dagen

Plaatsen

Plaza de los Naranjos, Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home