SUPA24
Overig
Overig
Overig
480 000 €
(6 761 € / m²)
Verkoop
2
1
71 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

slaapkamer2
vlak71 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This beautifully renovated and fully furnished 2-bedroom apartment offers a rare blend of modern comfortand unbeatable location. The apartment feature...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 60dagen
Bijgewerkt: 31dagen

Plaatsen

Plaza de los Naranjos, Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home