SUPA24
Overig
Overig
Overig
750 000 €
(3 571 € / m²)
Verkoop
3
2+
210 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

slaapkamer3
vlak210 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

WONDERFUL APARTMENT LOCATED IN A BEACHFRONT DEVELOPMENT, FROM THE GARDEN GATE, ABOUT 50 METERS AWAY, YOU HAVE ACCESS TO ONE OF THE BEST BEACHES IN MAR...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 56dagen
Bijgewerkt: 27dagen

Plaatsen

Plaza de los Naranjos, Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home