SUPA24
Overig
Overig
Overig
885 000 €
(8 850 € / m²)
Verkoop
2
1
100 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

slaapkamer2
vlak100 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This exclusive luxury flat is located in an prestigious building of Marbella with a 24/7 security. With a constructed area of 100m2 and a private terr...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 58dagen
Bijgewerkt: 29dagen

Plaatsen

Plaza de los Naranjos, Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home