SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 820 000 €
(11 974 € / m²)
Verkoop
3
1
152 m²
Avenida Julio Iglesias, Marbella

slaapkamer3
vlak152 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Tento krásný přízemní apartmán se nachází v soukromé luxusní uzavřené urbanizaci Malibu, v sousedství hotelu Gran Guadalpin Banus, nedaleko okouzlujíc...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 77dagen
Bijgewerkt: 29dagen

Plaatsen

Avenida Julio Iglesias, Marbella

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA