SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 490 000 €
(6 835 € / m²)
Verkoop
5
1
218 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

slaapkamer5
vlak218 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Tento výjimečný zahradní mezonetový apartmán se nachází v prestižním projektu Santa Clara Homes a nabízí vzácnou kombinaci velkorysého vnitřního a ven...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 76dagen
Bijgewerkt: 30dagen

Plaatsen

Plaza de los Naranjos, Marbella

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA