SUPA24
Overig
Overig
Overig
435 000 €
(4 350 € / m²)
Verkoop
4
1
100 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

slaapkamer4
vlak100 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Nádherný, nedávno zrekonstruovaný byt v Marbelle, velmi světlý a v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. Skládá se ze vstupní haly, obývacího pokoje...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 80dagen
Bijgewerkt: 35dagen

Plaatsen

Plaza de los Naranjos, Marbella

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA