SUPA24
Overig
Overig
Overig
595 000 €
(6 685 € / m²)
Verkoop
3
1
89 m²
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

slaapkamer3
vlak89 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Tato nemovitost se nachází na pláži San Pedro de Alcantara v jedné z nejvyhledávanějších oblastí na pobřeží Costa Del Sol. Nově na trhu nabízíme k pro...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveAparte keukenBadDouchecabineNa de reconstructie

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 88dagen
Bijgewerkt: 34dagen

Plaatsen

Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA