SUPA24
Overig
Overig
Overig
564 000 €
(5 584 € / m²)
Verkoop
3
1
101 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

slaapkamer3
vlak101 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Penthouse s panoramatickým výhledem na moře v Samara - Altos de Los Monteros, Marbella

Tento výjimečný penthouse se dvěma ložnicemi se nachází v pres...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveVloerOpen leefruimteAparte keukenDouchecabineKeukenapparatuurWasmachineHouten vloerHoge plafondsNatuurlijk lichtModerne stijl

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 84dagen
Bijgewerkt: 30dagen

Plaatsen

Plaza de los Naranjos, Marbella

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA