SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 115 000 €
(6 027 € / m²)
Verkoop
4
1
185 m²
Avenida Julio Iglesias, Marbella

slaapkamer4
vlak185 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatNa de reconstructie
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

KOMPLETNĚ ZREKONSTRUOVANÝ PENTHOUSE V BLÍZKOSTI PUERTO BANUS & MARBELLA S FANTASTICKÝM VÝHLEDEM

Tento penthouse má panoramatický výhled na moře, pobř...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 97dagen
Bijgewerkt: 30dagen

Plaatsen

Avenida Julio Iglesias, Marbella

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA