SUPA24
Overig
Overig
Overig
999 000 €
(7 239 € / m²)
Verkoop
4
1
138 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

slaapkamer4
vlak138 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Nádherný přízemní apartmán se nachází v úžasné urbanizaci Señorio de Marbella. S
je orientován na jih, rozsáhlý otevřený obývací pokoj a jídelna jsou ...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasNatuurlijk lichtWeergaveKeukenapparatuurHouten vloerNa de reconstructieReconstructie noodzakelijk

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 109dagen
Bijgewerkt: 109dagen

Plaatsen

Plaza de los Naranjos, Marbella

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA