SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 380 000 €
(12 000 € / m²)
Verkoop
4
1
115 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

slaapkamer4
vlak115 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Moderně zrekonstruovaný byt s velkolepou terasou ve vyhledávané oblasti Marbelly, 150 m od pláže!

Objevte tento velkolepý penthouse s výtahem, který ...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasVloerOpen leefruimteAparte keukenBadDouchecabineApart toiletKeukenapparatuurNa de reconstructieNatuurlijk lichtGemeubileerd

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 107dagen
Bijgewerkt: 36dagen

Plaatsen

Plaza de los Naranjos, Marbella

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA