SUPA24
Overig
Overig
Overig
514 000 €
(10 078 € / m²)
Verkoop
2
1
51 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

slaapkamer2
vlak51 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Tento byt se nachází v jedné z nejvyhledávanějších oblastí v Marbelle, pár metrů od moře a s obchody bary a restaurace v metrech od budovy vynikající ...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 114dagen
Bijgewerkt: 35dagen

Plaatsen

Plaza de los Naranjos, Marbella

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA