Lijst met aanbiedingen
89
89
89
2 310 000 €
(10 596 € / m²)
Verkoop
5
1
218 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
5
vlak
218 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Nový vývoj: Ceny od 2 450 000 € do 4 299 500 €. [Ložnice: 3 - 4] [Koupelny: 4 - 5] [Zastavěná plocha: 218 m2 - 233 m2].
Prestižní rezidenční komplex ...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Weergave
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Persoonlijk
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
137dagen
Bijgewerkt:
37dagen