SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
19 900 000 €
(29 970 € / m²)
Verkoop
6+
1
664 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

slaapkamer6+
vlak664 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

The Puente Romano complex is one of the most sought-after locations on Marbella's Golden Mile, where you can enjoy high-end gastronomy, experience vib...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasVloerOpen leefruimteAparte keukenBadDouchecabineApart toiletKeukenapparatuurBeveiligingHouten vloerHoge plafondsNatuurlijk lichtModerne stijlGemeubileerd

Ander
Leeftijd van het aanbod: 136dagen
Bijgewerkt: 136dagen

Plaatsen

Plaza de los Naranjos, Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Coldwell Banker Art Real Estate