SUPA24
Overig
Overig
Overig
595 000 €
(4 375 € / m²)
Verkoop
3
1
136 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

slaapkamer3
vlak136 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Exkluzivní penthouse se 2 ložnicemi a 2 koupelnami v luxusním komplexu EL LAGAR DEL ROSARIO.
Velmi exkluzivní komplex pouze 18 domů s ideální polohou ...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 140dagen
Bijgewerkt: 31dagen

Plaatsen

Plaza de los Naranjos, Marbella

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA