SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 420 000 €
(11 008 € / m²)
Verkoop
3
1
129 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

slaapkamer3
vlak129 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Nádherný luxusní byt se 2 ložnicemi v jedné z nejlepších urbanizací na Zlaté míli v Marbelle.
Tento velký byt nabízí velký obývací pokoj s přímým vstu...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 139dagen
Bijgewerkt: 30dagen

Plaatsen

Plaza de los Naranjos, Marbella

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA