SUPA24
Overig
Overig
Overig
490 000 €
(4 757 € / m²)
Verkoop
3
1
103 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

slaapkamer3
vlak103 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Nový vývoj: Ceny od 458 000 € do 781 500 €. [Ložnice: 2 - 3] [Koupelny: 1 - 3] [Zastavěná plocha: 103 m2 - 182 m2].

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 145dagen
Bijgewerkt: 35dagen

Plaatsen

Plaza de los Naranjos, Marbella

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA