SUPA24
Overig
Overig
Overig
490 000 €
(7 778 € / m²)
Verkoop
3
1
63 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

slaapkamer3
vlak63 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Apartmán ve středním patře, Marbella, Costa del Sol.
2 ložnice, 2 koupelny, zastavěná plocha 63 m², terasa 5 m².

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 156dagen
Bijgewerkt: 32dagen

Plaatsen

Plaza de los Naranjos, Marbella

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA