SUPA24
Overig
Overig
Overig
535 000 €
(5 350 € / m²)
Verkoop
3
1
100 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

slaapkamer3
vlak100 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Apartmán ve středním patře, Marbella, Costa del Sol.
2 ložnice, 2 koupelny, zastavěná plocha 100 m².

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 157dagen
Bijgewerkt: 33dagen

Plaatsen

Plaza de los Naranjos, Marbella

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA