SUPA24
Overig
Overig
Overig
445 000 €
(8 091 € / m²)
Verkoop
3
1
55 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

slaapkamer3
vlak55 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Okouzlující byt s vynikajícím investičním potenciálem v centru Marbelly Centro, který se nachází na nábřeží s nádherným výhledem na moře.

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 156dagen
Bijgewerkt: 31dagen

Plaatsen

Plaza de los Naranjos, Marbella

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA