SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 116 174 €
(7 491 € / m²)
Verkoop
4
1
149 m²
Marbella

slaapkamer4
vlak149 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Santa Clara Homes - Marbella Liczba jednostek: 104 Dostępnych: 31 Ceny: 3 sypialnie: od 1 029 000 € do 1 090 000 € 4 sypialnie: od 1 210 000 € do 1 33...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 400dagen
Bijgewerkt: 107dagen

Plaatsen

Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

KORONA

Tomasz Makałus