SUPA24
Overig
Overig
Overig
390 000 €
(4 333 € / m²)
Verkoop
3
1
90 m²
Calle Mikonos Playa, Manilva

slaapkamer3
vlak90 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Apartmán ve středním patře, La Duquesa, Costa del Sol.
2 ložnice, 2 koupelny, zastavěná plocha 90 m², terasa 7 m².

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Calle Mikonos Playa, Manilva

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA