SUPA24
Overig
Overig
Overig
357 543 €
(3 845 € / m²)
Verkoop
3
1
93 m²
Avenida Sierra Nevada, Manilva

slaapkamer3
vlak93 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

V malebné Manilvě nabízíme rezidenční komplex 35 pečlivě navržených bytů včetně přízemních jednotek a podkrovních apartmánů, které spojují praktický ž...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

WeergaveTerrasOpen leefruimteKeukenapparatuurStoepHoge plafondsNa de reconstructieNatuurlijk licht

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Avenida Sierra Nevada, Manilva

Openbare voorzieningen

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič