SUPA24
Overig
Overig
Overig
520 000 €
(5 591 € / m²)
Verkoop
4
1
93 m²
Calle Montes de Málaga, Manilva

slaapkamer4
vlak93 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

V Manilvě nabízíme exkluzivní rezidenční komunitu tvořenou 30 pečlivě navrženými jednotkami od útulných apartmánů přes přízemní byty až po vzdušné pen...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 30dagen
Bijgewerkt: 30dagen

Plaatsen

Calle Montes de Málaga, Manilva

Openbare voorzieningen

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič