SUPA24
Overig
Overig
Overig
380 000 €
(5 507 € / m²)
Verkoop
2
1
69 m²
Calle Mikonos Playa, Manilva

slaapkamer2
vlak69 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Frontline South-Facing Apartment – Duquesa Marina. A rare opportunity to own a beautifully renovated frontline apartment in the heart of Duquesa Mari...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 51dagen
Bijgewerkt: 22dagen

Plaatsen

Calle Mikonos Playa, Manilva
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home