SUPA24
Overig
Overig
Overig
385 000 €
(2 377 € / m²)
Verkoop
4
1
162 m²
Calle Mikonos Playa, Manilva

slaapkamer4
vlak162 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Tento atraktivní apartmán se nachází v dobře zavedeném rezidenčním komplexu Punta Paloma v La Duquesa a nabízí vynikající kombinaci prostoru, pohodlí ...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasNatuurlijk lichtAparte keukenHouten vloer

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 102dagen
Bijgewerkt: 30dagen

Plaatsen

Calle Mikonos Playa, Manilva

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA