SUPA24
Overig
Overig
Overig
610 000 €
(5 126 € / m²)
Verkoop
3
1
119 m²
Calle Mikonos Playa, Manilva

slaapkamer3
vlak119 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Urb. Los Granados - Vyhledávaná přední linie plážové zástavby. Dobře prezentovaný modernizovaný (nová špičková kuchyňská linka) rohový apartmán se 2 l...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasVloerOpen leefruimteAparte keukenBadDouchecabineApart toiletKeukenapparatuurWeergaveHouten vloerNa de reconstructieNatuurlijk licht

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 113dagen
Bijgewerkt: 33dagen

Plaatsen

Calle Mikonos Playa, Manilva

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA