SUPA24
Overig
Overig
Overig
510 000 €
(5 204 € / m²)
Verkoop
1
1
98 m²
Calle Conejito de Málaga, Málaga

slaapkamer1
vlak98 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Beachfront Apartments Close to Amenities in Málaga Termica Beach Project
Malaga is the city of Costa del Sol. It's well known for its beaches, cultura...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 468dagen
Bijgewerkt: 42dagen

Plaatsen

Calle Conejito de Málaga, Málaga
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE