Lijst met aanbiedingen
39
39
39
624 000 €
(5 474 € / m²)
Verkoop
3
2+
114 m²
Paseo Salvador Rueda, Málaga
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
3
vlak
114 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
In the exclusive hills of Limonar in Malaga, we find La Reserva del Limonar, a luxury residential development.
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
Energie-intensiteit:
Het energieprestatiecertificaat (EPC) beoordeelt de energie-efficiëntie op een schaal van A tot en met G.
B - Zeer voordelig
gebouwtype:
Ander
Verwarmingstype:
Ander
Toon alle parameters
Leeftijd van het aanbod:
493dagen
Bijgewerkt:
492dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Paseo Salvador Rueda, Málaga
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.