SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 164 000 €
(8 255 € / m²)
Verkoop
3
2+
141 m²
Calle Nosquera, Málaga

slaapkamer3
vlak141 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Lucas Fox, the leading real estate agency in the luxury market in Malaga, is pleased to present this unique apartment: a renovated apartment with the ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 14dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Calle Nosquera, Málaga
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Lucas Fox Málaga