SUPA24
Overig
Overig
Overig
359 000 €
(2 943 € / m²)
Verkoop
3
1
122 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

slaapkamer3
vlak122 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

VÝJIMEČNĚ VELKÝ A PROSTORNÝ BYT SE 2 LOŽNICEMI A 2 KOUPELNAMI SE NACHÁZÍ VE VYHLEDÁVANÉ A EXKLUZIVNÍ KOMUNITĚ. APARTMÁN JE PŘÍZEMNÍ BYT S TERASOU o ro...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 33dagen
Bijgewerkt: 33dagen

Plaatsen

Puente de la Esperanza, Málaga

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA