Lijst met aanbiedingen
17
17
17
1 369 900 €
(9 133 € / m²)
Verkoop
5
1
150 m²
Calle Estepona, Málaga
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
5
vlak
150 m²
badkamers
Penthouse, Estepona, Costa del Sol.
4 ložnice, 2 koupelny, zastavěná plocha 150 m², terasa 150 m².
Nastavení : U pláže, Město, Komerční zóna, V blízk...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Persoonlijk
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
24dagen
Bijgewerkt:
24dagen